Dyo Katılım Koşulları

1. www.renklidilekler.com adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası, Dyo Boya Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Bu kampanya,15.12.2014(00.01) tarihinde başlayarak, 25.12.2014(23.59) tarihinde sona erecektir.

3. Katılımcılar, www.renklidilekler.com micro sitesine girerler ve hazırlanan kartlardan birini seçerler. Her bir kartın ön ve arka yüzünde renk isimleri ve dilekler bulunur. (Örn: Aşk- mutluluk – eğlence – para – sevgi – yenilik – sağlık – kahkaha) Katılımcılar kart seçimi yaptıktan sonra Facebbok veya Twitter’da paylaş butonlarıyla birlikte “Yeni yıl bana ....... getirecek! #RenkliDileklerDyo” cümlesi seçim yaptığı renkte açılır. Seçtiği sosyal medya hesabından hazırladığı kartı paylaşan kişiler açılan ücretsiz kayıt formunu ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgileri ile eksiksiz doldurarak bir çekiliş hakkı kazanırlar.

4. 26.12.2014 tarihinde yapılacak çekilişle 50 kişiye çeyrek Milli Piyango Yılbaşı bileti (KDV dahil 12,50 TL’dir) ikramiyesi verilecektir.

5. Katılımcıların ödül kazanabilmeleri için kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurmuş olmaları gerekmektedir .Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Dyo Boya Aş.sorumlu tutulamaz.

6. Katılımcıların ödüllerini alabilmeleri için ad, soyad ve doğum tarihini bildiren geçerli bir kimlik (nüfus cüzdanı, ehliyet) ibraz etmeleri zorunludur.

7. Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. derece yakın akrabaları, Dyo çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

8. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülüklertalihlilere aittir.

9. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Dyo Boya AŞ. sorumlu tutulamaz.

10. “Dyo-www.renklidilekler.com” kampanyası, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

11. “Dyo-www.renklidilekler.com” kampanyası kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Dyo Boya AŞ.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.

12. Dyo Boya AŞ.’ninher zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır. Dyo Boya AŞ., katılım koşullarının tamamında ve ödüllerde herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Uygulamaya yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

13. Dyo Boya AŞ., bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

14. Dyo Boya AŞ., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Dyo Boya AŞ.’nin sorumluluğunda değildir.

15. Kullanıcılar, Dyo Boya AŞ.’ye, işbu yarışma süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta göndermelerine izin verdiklerini beyan ve kabul ederler.

16. Dyo Boya AŞ., uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. DyoBoya AŞ.bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

17. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler

18. “Dyo Boya AŞ.-www.renklidilekler.com”çekilişine katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İzmir Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

19. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.

20. Bu kampanya Dyo Boya Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 02.12.2014 tarihli ve 52739871-255.05.02/3853-9494 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmiştir.